Часті питання

Маєте питання? Оберіть категорію та отримайте відповіді на найбільш поширені запитання.

Duracell

ТЕХНОЛОГІЯ

Show / hide

ЯКА ЛУЖНА БАТАРЕЙКА З АСОРТИМЕНТУ DURACELL Є НАЙКРАЩОЮ ПО ПРОДУКТИВНОСТІ?

Duracell Ultra є найпотужнішою лужною батарейкою Duracell для всіх пристроїв

Show / hide

ЧИ НА ВСІХ БАТАРЕЙКАХ DURACELL ULTRA Є ФУНКЦІЯ POWERCHECK™?

Так, функція POWERCHECK™ доступна на всіх батарейках Duracell Ultra, окрім 9V. POWERCHECK™ – це вбудований датчик, який дозволяє дізнатися, скільки енергії залишилося в батарейці.

Show / hide

Хто винайшов батарейку?

У 1860-х рр. Жорж Лекланше, французький винахідник, розробив перший прототип батарейки – вуглецево-цинковий елемент живлення, на основі якого було створено першу в світі батарейку широкого вжитку. Анод був виконаний у вигляді стрижня зі сплаву цинку і ртуті (цинк, який в якості анода в елементі живлення використав Алессандро Вольта, довів свою найкращу придатність). Катод був виготовлений у вигляді пористого циліндра з товченого діоксиду марганцю з невеликою домішкою вуглецю. У цю суміш вставляли вугільний стрижень, який працював акумулятором струму. І анод, і катодний циліндр були занурені в розчин хлориду амонію, який виконував роль електроліту. Вся система називалася «мокрим елементом». Хоча елемент живлення Лекланше був міцним і недорогим, в 1880-і рр. його замінив покращений «сухий елемент». Анод виготовлявся у вигляді цинкового контейнера, в якому розташовувався елемент живлення, а замість рідкого електроліту використовувався пастоподібний електроліт. Саме так виглядає сучасний вуглецево-цинковий елемент живлення.

Show / hide

Що всередині батарейки?

Батарейки, може, і маленькі, але їх не назвеш простими. Це технічно складні електрохімічні елементи живлення. Хімічна енергія за допомогою окисно-відновних реакцій перетворюється на електричну. Цей процес відбувається на 3 основних частинах батарейки: анод, катод і електроліт. У батарейках різних типів ці частини виготовлені з різних матеріалів. Матеріали підбираються залежно від того, наскільки легко вони можуть віддавати або пов’язувати електрони, оскільки це необхідно для генерування електричного струму. Анод найчастіше виготовляється з металу, катод – з оксиду металу, а електроліт – з сольового розчину, що прискорює потік іонів.

Show / hide

Що таке лужна батарейка?

Duracell була першою компанією, що використала електрохімічну систему, яка використовує луг, цинк і марганець, близько 40 років тому. У 1960-і рр. ця система набула широкої популярності серед розробників електронних товарів, яких з’являлося все більше. Ємність лужних елементів або лужних елементів діоксиду марганцю при сприятливих умовах і постійній витраті енергії в 10 разів перевищує ємність вуглецево-цинкових елементів в ампер-годинах. Також їхня продуктивність при низькій температурі перевершує показники інших загальновживаних первинних елементів з водними електролітами. Крім цього, вони відзначаються більш тривалим терміном зберігання, вони менше течуть і краще працюють при низьких температурах. Їхня ефективність багато в чому обумовлена ​​надійним захистом, який підвищує опір витоку і забезпечує захист від корозії. Сьогодні Duracell виробляє три типи лужних батарейок: Ultra, Plus та Simply.

Show / hide

ЩО ТАКЕ АНОД, КАТОД І ЕЛЕКТРОЛІТ?

Це основні компоненти батарейки: Анод – це негативно заряджений електрод, виготовлений з цинку. Катод – це позитивно заряджений електрод, виготовлений з діоксиду марганцю. Електроліт є водним розчином їдкого калію, що дозволяє передавати іони між електродами.

Show / hide

Чи всі батарейки мають однаковий строк служби?

Ні, у різних батарейок різний термін служби і різна продуктивність, в залежності від типу і кількості хімічних елементів, що входять до їхнього складу. Порівняйте це з приготуванням їжі: при використанні різних компонентів в різних кількостях отримуємо різний смак.

Show / hide

Як працює батарейка?

Батарейки здаються простими пристроями, але доставка упакованого електричного струму – це складний електрохімічний процес. Електричний струм у вигляді електронів при включенні пристрою, наприклад, лампочки, починає рух по зовнішньому ланцюгу. У той же час матеріал анода, цинк, видає по два електрони на атом в процесі окислення, внаслідок чого утворюються нестабільні іони цинку. Після того як електрони виконали свою роботу і забезпечили живленням лампочку, вони повертаються до катода батарейки, де зв’язуються активним середовищем діоксиду марганцю в ході процесу відновлення. Окисно-відновна реакція в елементі живлення була б неможливою за відсутності внутрішнього способу повернення електронів до анода, який урівноважує зовнішній потік струму. Це досягається завдяки руху негативно заряджених іонів гідроксиду, присутніх у водному розчині, який називається електроліт. Всі електрони, що надходять на катод, вступають в реакцію з діоксидом марганцю, утворюючи MnOO-. Потім MnOO- вступає в реакцію з водою з електроліту. У цій реакції вода розщеплюється, вивільняючи іони гідроксиду в електроліт і іони водню, які разом з MnOO- утворюють MnOOH. Внутрішній ланцюг замикається, коли іони гідроксиду, отримані в цій реакції на катоді, переходять до анода у вигляді іонного струму. Там вони вступають в зв’язок з нестабільними іонами цинку, отриманими на аноді при подачі електронів на зовнішній ланцюг. В результаті утворюються оксид цинку і вода. Ланцюг замикається (таким чином забезпечується безперервна подача електрики) і подає струм на ваш ліхтар.

Show / hide

Навіщо використовувати нікель-метал-гідридні (NiMH) акумулятори?

Багато сьогоднішніх пристроїв, таких як цифрові камери, використовують все більше енергії та вимагають зміни батарейок все частіше, так чому б не скористатися нікель-метал-гідридними батарейками Duracell? Їх можна перезаряджати сотні разів. Акумулятор Duracell AA ідеально підходить для цифрових камер та інших енерговитратних пристроїв. Наявні також акумулятори розміру AAA, які використовуються в маленьких електроприладах, наприклад, в MP3 плеєрах і портативних іграх. Акумуляторні нікель-метал-гідридні батареї Duracell та зарядні пристрої пропонують вам якість і надійність, на які ви звикли очікувати від Duracell, а також тривалий термін роботи і економічну ефективність.

Duracell Duracell

Зв'яжіться з нами

Не знайшли відповідь? Напишіть нам повідомлення та отримайте відповідь протягом 48 годин.

Зв'яжіться з нами