Часті питання

Маєте питання? Оберіть категорію та отримайте відповіді на найбільш поширені запитання.

Duracell

ЧАСТІ ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Show / hide

Чому батарейки для слухових апаратів Duracell відрізняються від інших батарейок для слухових апаратів?

Батарейки для слухових апаратів Duracell прості у використанні, мають зручну пластикову коробку та подовжену вкладку для зручного введення в пристрій.

Show / hide

Чи можна заряджати акумулятори інших брендів у зарядному пристрої Duracell?

Так, зарядні пристрої Duracell здатні заряджати акумулятори NiMH АА або ААА інших брендів. Однак Duracell не може гарантувати якість, безпеку або продуктивність батарейок інших марок, тому рекомендує використовувати акумулятори Duracell.

Show / hide

Як потрібно утилізовувати батарейки?

Всі акумулятори підлягають повторній переробці. Інші батарейки також можуть і повинні бути перероблені. Зверніться до розділу “Догляд та утилізація”, щоб дізнатись усі деталі цієї теми.

Show / hide

Чи можуть використовуватися NIMH акумулятори Duracell на моєму пристрої?

Так. За умови правильного розміру, акумулятори Duracell NiMH можна використовувати в будь-якому пристрої, проте Duracell рекомендує перевірити сумісність в інструкції до вашого пристрою. Акумулятори NiMH найкраще підходять для пристроїв із високою енергоємністю, наприклад, цифрових камер, тобто таких пристроїв, які зазвичай швидко виснажують лужні батарейки.

Show / hide

Чи можна заряджати акумулятори Duracell в інших зарядних пристроях?

Так, можна, але рекомендується використовувати зарядні пристрої Duracell, оскільки вони належать до найбільш безпечних пристроїв у галузі.

Show / hide

В ЯКИХ ПРИСТРОЯХ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ АКУМУЛЯТОРИ?

Акумулятори можна використовувати абсолютно у всіх пристроях, в яких зазвичай встановлюються лужні батарейки, якщо виробником пристрою не передбачено інше. Використання акумуляторів, бренд яких відрізняється від бренду пристрою, в якому вони встановлені, не має жодного шкідливого впливу.

Show / hide

Чи можна використовувати батарейки у будь-яких приcтроях?

Батарейки Duracell забезпечують надійну продуктивність на всіх ваших пристроях.

Show / hide

ЧИ МОЖНА ПЕРЕЗАРЯДЖАТИ ЛУЖНІ БАТАРЕЙКИ?

Перезаряджати слід тільки ті батарейки, на яких є спеціальна позначка «акумулятор». Будь-яка спроба перезарядити батарейку, що не придатна до перезарядки, може привести до її розриву або протікання. Ми рекомендуємо використовувати NiMH акумулятори Duracell. При використанні цих батарейок спільно з нашими різними зарядними пристроями, їх можна перезаряджати сотні разів.

Show / hide

ЯКА ЛУЖНА БАТАРЕЙКА З АСОРТИМЕНТУ DURACELL Є НАЙКРАЩОЮ ПО ПРОДУКТИВНОСТІ?

Duracell Ultra є найпотужнішою лужною батарейкою Duracell для всіх пристроїв

Show / hide

ЧИ НА ВСІХ БАТАРЕЙКАХ DURACELL ULTRA Є ФУНКЦІЯ POWERCHECK™?

Так, функція POWERCHECK™ доступна на всіх батарейках Duracell Ultra, окрім 9V. POWERCHECK™ – це вбудований датчик, який дозволяє дізнатися, скільки енергії залишилося в батарейці.

Show / hide

Хто винайшов батарейку?

У 1860-х рр. Жорж Лекланше, французький винахідник, розробив перший прототип батарейки – вуглецево-цинковий елемент живлення, на основі якого було створено першу в світі батарейку широкого вжитку. Анод був виконаний у вигляді стрижня зі сплаву цинку і ртуті (цинк, який в якості анода в елементі живлення використав Алессандро Вольта, довів свою найкращу придатність). Катод був виготовлений у вигляді пористого циліндра з товченого діоксиду марганцю з невеликою домішкою вуглецю. У цю суміш вставляли вугільний стрижень, який працював акумулятором струму. І анод, і катодний циліндр були занурені в розчин хлориду амонію, який виконував роль електроліту. Вся система називалася «мокрим елементом». Хоча елемент живлення Лекланше був міцним і недорогим, в 1880-і рр. його замінив покращений «сухий елемент». Анод виготовлявся у вигляді цинкового контейнера, в якому розташовувався елемент живлення, а замість рідкого електроліту використовувався пастоподібний електроліт. Саме так виглядає сучасний вуглецево-цинковий елемент живлення.

Show / hide

Що всередині батарейки?

Батарейки, може, і маленькі, але їх не назвеш простими. Це технічно складні електрохімічні елементи живлення. Хімічна енергія за допомогою окисно-відновних реакцій перетворюється на електричну. Цей процес відбувається на 3 основних частинах батарейки: анод, катод і електроліт. У батарейках різних типів ці частини виготовлені з різних матеріалів. Матеріали підбираються залежно від того, наскільки легко вони можуть віддавати або пов’язувати електрони, оскільки це необхідно для генерування електричного струму. Анод найчастіше виготовляється з металу, катод – з оксиду металу, а електроліт – з сольового розчину, що прискорює потік іонів.

Show / hide

Що таке лужна батарейка?

Duracell була першою компанією, що використала електрохімічну систему, яка використовує луг, цинк і марганець, близько 40 років тому. У 1960-і рр. ця система набула широкої популярності серед розробників електронних товарів, яких з’являлося все більше. Ємність лужних елементів або лужних елементів діоксиду марганцю при сприятливих умовах і постійній витраті енергії в 10 разів перевищує ємність вуглецево-цинкових елементів в ампер-годинах. Також їхня продуктивність при низькій температурі перевершує показники інших загальновживаних первинних елементів з водними електролітами. Крім цього, вони відзначаються більш тривалим терміном зберігання, вони менше течуть і краще працюють при низьких температурах. Їхня ефективність багато в чому обумовлена ​​надійним захистом, який підвищує опір витоку і забезпечує захист від корозії. Сьогодні Duracell виробляє три типи лужних батарейок: Ultra, Plus та Simply.

Show / hide

ЩО ТАКЕ АНОД, КАТОД І ЕЛЕКТРОЛІТ?

Це основні компоненти батарейки: Анод – це негативно заряджений електрод, виготовлений з цинку. Катод – це позитивно заряджений електрод, виготовлений з діоксиду марганцю. Електроліт є водним розчином їдкого калію, що дозволяє передавати іони між електродами.

Show / hide

Чи всі батарейки мають однаковий строк служби?

Ні, у різних батарейок різний термін служби і різна продуктивність, в залежності від типу і кількості хімічних елементів, що входять до їхнього складу. Порівняйте це з приготуванням їжі: при використанні різних компонентів в різних кількостях отримуємо різний смак.

Show / hide

Чи варто підпалювати батарейку?

НІКОЛИ не запалюйте батарейки і не кидайте їх у вогонь – можливий вибух або розрив батарейок, які можуть створити загрозу безпеці.

Show / hide

Моя дитина любить гратися з батарейками. Це нормально?

Маленьким дітям не можна гратися з батарейками. Батарейки призначені для забезпечення енергією пристроїв, їх не можна використовувати як іграшки. Пам’ятайте про те, що хоча батарейки – дуже поширені пристрої, вони генерують енергію шляхом потужних хімічних реакцій. Їх не можна розбирати, ними не можна зловживати та неправильно їх експлуатувати, чи використовувати як іграшки. Незважаючи на те, що більшість хімічних компонентів батарейок не є небезпечними для шкіри, з ними слід поводитися так само, як і з іншими хімікатами. Обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки, якщо доводиться стикатися з хімічними елементами батарейки. Уникайте потрапляння хімічних речовин в очі і стежте, щоб вони не потрапили в організм. Якщо це станеться, негайно зверніться до лікаря. У цілях безпеки діти повинні користуватися батарейками тільки під наглядом дорослих.

Show / hide

На моїх батарейках є китайські літери. Що це означає?

Символи вказують на те, що батарейки не містять ртуті.

Show / hide

Як визначити полярність (+ та -)?

Вставте батарейки, відповідно до інструкції вашого пристрою, переконавшись, що клеми + (плюс) і – (мінус) розташовані правильно. УВАГА: Деякі пристрої, в яких використовуються три і більше батарейок, можуть працювати, навіть якщо одна батарейка встановлена неправильно; це може призвести до протікання або розриву батарейки та пошкодження пристрою.

Show / hide

Як працює батарейка?

Батарейки здаються простими пристроями, але доставка упакованого електричного струму – це складний електрохімічний процес. Електричний струм у вигляді електронів при включенні пристрою, наприклад, лампочки, починає рух по зовнішньому ланцюгу. У той же час матеріал анода, цинк, видає по два електрони на атом в процесі окислення, внаслідок чого утворюються нестабільні іони цинку. Після того як електрони виконали свою роботу і забезпечили живленням лампочку, вони повертаються до катода батарейки, де зв’язуються активним середовищем діоксиду марганцю в ході процесу відновлення. Окисно-відновна реакція в елементі живлення була б неможливою за відсутності внутрішнього способу повернення електронів до анода, який урівноважує зовнішній потік струму. Це досягається завдяки руху негативно заряджених іонів гідроксиду, присутніх у водному розчині, який називається електроліт. Всі електрони, що надходять на катод, вступають в реакцію з діоксидом марганцю, утворюючи MnOO-. Потім MnOO- вступає в реакцію з водою з електроліту. У цій реакції вода розщеплюється, вивільняючи іони гідроксиду в електроліт і іони водню, які разом з MnOO- утворюють MnOOH. Внутрішній ланцюг замикається, коли іони гідроксиду, отримані в цій реакції на катоді, переходять до анода у вигляді іонного струму. Там вони вступають в зв’язок з нестабільними іонами цинку, отриманими на аноді при подачі електронів на зовнішній ланцюг. В результаті утворюються оксид цинку і вода. Ланцюг замикається (таким чином забезпечується безперервна подача електрики) і подає струм на ваш ліхтар.

Show / hide

Навіщо використовувати нікель-метал-гідридні (NiMH) акумулятори?

Багато сьогоднішніх пристроїв, таких як цифрові камери, використовують все більше енергії та вимагають зміни батарейок все частіше, так чому б не скористатися нікель-метал-гідридними батарейками Duracell? Їх можна перезаряджати сотні разів. Акумулятор Duracell AA ідеально підходить для цифрових камер та інших енерговитратних пристроїв. Наявні також акумулятори розміру AAA, які використовуються в маленьких електроприладах, наприклад, в MP3 плеєрах і портативних іграх. Акумуляторні нікель-метал-гідридні батареї Duracell та зарядні пристрої пропонують вам якість і надійність, на які ви звикли очікувати від Duracell, а також тривалий термін роботи і економічну ефективність.

Show / hide

Чи можна заряджати акумулятори інших брендів у зарядному пристрої Duracell?

Так, зарядні пристрої Duracell здатні заряджати акумулятори NiMH АА або ААА інших брендів. Однак Duracell не може гарантувати якість, безпеку або продуктивність батарейок інших марок, тому рекомендує використовувати акумулятори Duracell.

Show / hide

Чи потрібно чистити відсік для батарейок?

Для того, щоб продуктивність батарейок залишалася високою, відділення для батарейок і поверхню контактів слід підтримувати в чистоті, протираючи їх чистим ластиком або тканиною при заміні батарейок.

Show / hide

Батарейка нагрілася в моїй кишені. Це нормально?

Ні, поки батарейки не використовуються, вони не повинні нагріватися. На упаковці батарейок ми друкуємо попередження для покупців не носити і не зберігати батарейки без упаковки в кишені або сумці. При контакті з металевими предметами може закоротити контакт, що призведе до витоку або розриву батарейки та може спричинити травму.

Show / hide

Чи можна розбирати батарейку?

Ні. Ні в якому разі не намагайтеся розібрати батарейки. Компоненти розібраної батарейки, в разі контакту з ними, можуть заподіяти травми або стати причиною пожежі.

Show / hide

Чи міститься у батарейках ртуть?

Ні, у всіх версіях батарейок Duracell немає ртуті. Ми пишаємось тим, що в 1993 році ми добровільно припинили використання ртуті у наших батареях загального призначення (AAA, AA, C, D, та 9V). Наші лужні батарейки виготовляються в основному зі звичайних металів, сталі, цинку та марганцю і не становлять небезпеки для здоров’я або навколишнього середовища, якщо вони використовуються та утилізуються належним чином. Всі батарейки для слухових апаратів не містять ртуть з січня 2011 року, відповідно до Акту про батарейки та акумулятори, що містять ртуть (США).

Show / hide

Що робити в разі протікання батарейок у пристрій?

Незважаючи на те, що більшість хімічних компонентів батарейок не є небезпечними для шкіри, з ними слід поводитися так само, як і з іншими хімічними речовинами. Обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки, якщо доводиться стикатися з хімічними елементами батарейки. Уникайте потрапляння хімічних речовин в очі і стежте, щоб вони не потрапили в організм. Якщо це трапиться, негайно зверніться до лікаря.

Show / hide

Чи нормально для акумуляторів Duracell NiMH нагріватися під час зарядки?

Так, акумулятори і зарядний пристрій можуть нагріватися під час зарядки, – це нормально.

Show / hide

Моя батарейка намокла і на ній з’явилася біла порошкоподібна речовина. Що мені робити?

У разі малоймовірної події, коли батарейка мокра або покрита білою порошкоподібною речовиною, обмежте контакт з батарейкою. Контактуйте з батарейкою тільки для правильного видалення та утилізації і негайно промийте будь-які відкриті поверхні тіла та одяг милом та водою. Якщо стався контакт із очима, негайно промийте очі проточною водою протягом щонайменше 15 хвилин, а потім негайно зверніться за медичною допомогою.

Show / hide

Чи потрібно зберігати батарейки у холодильнику чи морозильній камері?

Ми рекомендуємо зберігати батарейки в сухому приміщенні при кімнатній температурі. Екстремальна спека або сильний холод можуть зменшити період роботи батарейок. Тому краще не залишати пристрої з батарейками в дуже теплих місцях. Не рекомендується залишати їх і на холоді.

Show / hide

Чи потрібно виймати акумулятори з мого пристрою, якщо я не буду використовувати його деякий час?

Так. Якщо ви не збираєтеся користуватися пристроєм протягом декількох місяців, краще вийняти з нього батарейки.

Show / hide

Як прибрати після витоку батарейки?

Дотримуйтесь цих порад для прибирання після витоку батарейки: Працюйте у добре провітрюваному приміщенні. Вдягніть побутові рукавички та окуляри. За допомогою зубної щітки або ватного тампона приберіть витік батарейки з електричних контактів. Перш ніж спробувати нову батарейку, переконайтеся, що пристрій повністю сухий. Щоб запобігти майбутнім проблемам, дотримуйтесь такої практики:
Не поєднуйте різні бренди батарейок в одному пристрої.
Видаліть батарейки з пристроїв, що зберігаються.
Щоб очистити будь-які витоки наступних типів батарейок, лужних, NiCAD та NiMH батарейок, використовуйте одну столову ложку борної кислоти на 4 літри води або суміш рівної кількості розведеного оцту або лимонного соку з водою (співвідношення 50/50).

Show / hide

Як батарейки Duracell впливають на навколишнє середовище?

У 1993 році ми добровільно відмовилися від використання доданої ртуті в наших батарейках. “Наші лужні батарейки складаються, в основному, зі звичайних матеріалів – сталі, цинку та марганцю – і не становлять небезпеки для здоров’я чи навколишнього середовища при звичайному використанні або утилізації. Більше того, ми йдемо зеленим шляхом усунення розкривних плівок ПВХ та заміни їх на картки з високим вмістом волокна та блістерами RPET (Recycled PET). Це комплексне стабільне рішення для упаковки та одна з найкращих альтернатив ПВХ, що доступні сьогодні. Будучи провідним світовим виробником високопродуктивних лужних батарейок, ми визнаємо нашу відповідальність за захист навколишнього середовища. Ми прагнемо розробляти, виробляти та розповсюджувати батарейки таким чином, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Ми також беремо участь у програмі Call2Recycle, щоб забезпечити безпечну та правильну переробку або утилізацію батарейок”.

Show / hide

Чи впливає температура на батарейки?

Ми рекомендуємо зберігати батарейки в сухому приміщенні при кімнатній температурі. Екстремальна спека або сильний холод можуть зменшити період роботи батарейок. Тому краще не залишати пристрої з батарейками в дуже теплих місцях. Не рекомендується залишати їх і на холоді.

Show / hide

Що робити в разі протікання батарейок у пристрій?

Незважаючи на те, що більшість хімічних компонентів батарейок не є небезпечними для шкіри, з ними слід поводитися так само, як і з іншими хімічними речовинами. Обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки, якщо доводиться стикатися з хімічними елементами батарейки. Уникайте потрапляння хімічних речовин в очі і стежте, щоб вони не потрапили в організм. Якщо це станеться, негайно зверніться до лікаря.

Show / hide

Коли потрібно видалити батарейки з мого пристрою?

Потрібно видалити батарейки з пристрою в таких випадках:

-Приладом не планують користуватися протягом декількох місяців
-Батарейки розряджені (щоб уникнути пошкодження приладу від протікання батарейок)
-Пристрій живиться від побутової електромережі (змінного струму)

Show / hide

ЧИ МОЖНА КУПИТИ ЗАЙЦЯ?

На жаль, заєць Duracell не продається.

Show / hide

ЯК З’ЯВИВСЯ ЗАЄЦЬ DURACELL?

Все почалося в 1973 з широкомасштабної рекламної кампанії, яка повідомила всім про те, що лужні батарейки Duracell служать довше, ніж звичайні недорогі вугільно-цинкові батарейки. Був створений образ рожевого пухнастого зайчика – іграшки, яка із живленням від батарейки Duracell змогла протриматися довше всіх на смузі яскравих перешкод.

Show / hide

ЧИ БУВАЮТЬ У ВАС КОНКУРСИ, ПРОМО-АКЦІЇ ЧИ РОЗІГРАШІ?

Всі наші акції знаходяться на цьому сайті, на сторінці Акції. Перевіряйте її щодо оновлень.

Show / hide

ДЕ Я МОЖУ КУПИТИ ПРОДУКЦІЮ DURACELL

Ось тут на Duracell.co.uk. На кожній сторінці інформації про конкретний товар ви можете знайти онлайн магазини, що продають товар і надають інформацію щодо його наявності. Ви також можете знайти багато наших товарів у звичайних магазинах, таких як аптеки, супермаркети, універмаги, складські магазини та магазини товарів для офісу або масового вжитку.

Show / hide

ЯК ВИ СТАВИТЕСЯ ДО ТЕСТУВАННЯ ТА ПОРІВНЯННЯ БАТАРЕЙОК ІЗ ІНШИМИ БРЕНДАМИ ТРЕТІМИ ОСОБАМИ?

Duracell – це бренд №1, якому довіряють споживачі у всьому світі. Ефективність батарейки – це не одномірне вимірювання; є кілька параметрів, що впливають на характеристики продуктивності: характеристики розряду, напруга, щільність енергії, ефект навантаження та температури розряду, а також термін зберігання. Технічні бюлетені, що містять детальну інформацію щодо кожного типу батарейок, доступні в Технічній бібліотеці. Тестування наших конструкцій, як у лабораторних умовах (за методологією IEC), так і дослідження в реальному житті гарантують, що наші інновації постійно задовілняють наших споживачів.

Duracell Duracell

Зв'яжіться з нами

Не знайшли відповідь? Напишіть нам повідомлення та отримайте відповідь протягом 48 годин.

Зв'яжіться з нами