Довговічність
батарейки
Duracell

Вам необхідне надійне і довговічне джерело енергії для ваших пристроїв. Деякі ваші пристрої споживають велику кількість енергії (наприклад, цифрова камера), іншим потрібно її трохи менше (наприклад, пульт керування). Незалежно від того, який пристрій ви використовуєте, ви можете покластися на батарейки Duracell, які забезпечать вам великий запас енергії.

Висока працездатність батарейок Duracell можлива завдяки сучасним технологіям всередині батарейки. Серед них три є головними, це: Duralock, POWERCHECK™ і High Density Core. Duralock містить активні матеріали всередині щільного корпусу, який запобігає протіканню. POWERCHECK™ допомагає контролювати рівень енергії, що залишилася всередині батарейки, дозволяючи вам використовувати всю енергію до кінця. У свою чергу технологія High Density Core батарейок Duracell Ultra містить більше активних компонентів і в результаті забезпечує пристрій більшою кількістю енергії. Всі ці технології підвищують працездатність батарейок Duracell.

Великий запас енергії для вашого комфорту

Батарейки Duracell забезпечують вас великим запасом енергії для того, щоб ваші пристрої щоденного використання могли працювати правильно без непередбачених збоїв.

Обладнані вбудованим охолоджуючим вентилятором для запобігання перегріву, високошвидкісні зарядні пристрої Duracell Hi-Speed використовують універсальну напругу (110-240В) і мають 9 різних функцій безпеки. Вони можуть заряджати від 2 до 4 батарейок і оснащені 3 видами індикації: заряджається, заряджена і помилка. Вони призначені для заряджання батарейок розміру AA, AAA, C, D і 9V, які будуть готові до використання в пристроях із низьким споживанням енергії вже через 15 хвилин після початку заряджання. Технологія перезаряджання Duracell також забезпечує довготривалу продуктивність. Наприклад, ви можете зробити до 535 світлин* цифровою камерою при використанні акумуляторів Turbo. Або ж використайте їх із ігровим контролером і отримайте до 25 годин безперервної роботи з акумуляторами Turbo.
*Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою.

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Дізнайтеся про те, як технологія виготовлення наших довговічних батарейок допомогла нам стати брендом №1 на ринку.

Створені працювати довше

Сучасна технологія перезарядки Duracell дозволяє батарейкам працювати довше з усіма вашими пристроями. Застосо…

Дізнайтеся більше 

Як виготовляються батарейки?

У лужних батарейок довгий і багатий досвід постачання енергією різних побутових пристроїв. Хімічна інженерія р…

Дізнайтеся більше 

Відповідальне використання, догляд та утилізац…

Дізнайтесь, як використовувати батарейки Duracell на повну та як правильно їх утилізувати.

Дізнайтеся більше 

Безпечність літієвих батарейок-пігулок

Чи знаєте ви, що щорічно реєструються сотні випадків проковтування батарейок? В 52% зареєстрованих випад…

Дізнайтеся більше 

Як виготовляються батарейки?

У лужних батарейок довгий і багатий досвід постачання енергією різних побутових пристроїв. Хімічна інженерія р…

Дізнайтеся більше 

Рекомендовані товари

попереднє 

Лужні батарейки Duracell Ultra AA

ПРАЦЮЄ ДО 20 РАЗІВ ДОВШЕ*

*У порівнянні з провідними цинковими батарейками AA, під час тестування з використанням цифрового фотоапарата, який відповідає стандарту IEC 2015 року. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою та способу його використання. (www.iec.ch))

Оберіть кількість 

Акумулятори Turbo AA

№1 з тривалості роботи за один заряд*

*Для акумулятора розміру AA, за заряд в одному пристрої

Оберіть кількість 

Лужні батарейки Duracell AA

ПРАЦЮЄ ДО 10 РАЗІВ ДОВШЕ*

*У порівнянні з провідними цинковими батарейками AA, під час тестування з використанням цифрового фотоапарата, який відповідає стандарту IEC 2015 року (www.iec.ch). Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою та способу його використання. (www.iec.ch)

Оберіть кількість 
Next