Відповідальне використання, догляд та утилізація батарейок

Дізнайтесь, як використовувати батарейки Duracell на повну та як правильно їх утилізувати.

Поради щодо правильного догляду та використання батарейок

  • Завжди використовуйте правильний розмір і тип батарейок для даного пристрою, згідно з інформацією виробника.
  • Для того, щоб продуктивність батарейок залишалася високою, відділення для батарейок і поверхню контактів слід підтримувати в чистоті, протираючи їх чистим ластиком або тканиною при заміні батарейок.
  • Видаліть батарейки з пристрою, якщо не плануєте його використовувати протягом кількох місяців та якщо його живлення відбувається з домашньої електромережі.
  • Переконайтеся, що ви вставляєте батарейки в пристрій правильним чином, відповідно поєднуючи знаки + (плюс) і – (мінус). ОБЕРЕЖНО: У деяких пристроях, які використовують більше ніж три батарейки, може здаватися, що вони працюють правильно, навіть якщо одна батарейка вставлена ​​неправильно.
  • Екстремальні температури знижують працездатність батарейки. Зберігайте батарейки в сухому місці при кімнатній температурі. Не охолоджуйте батарейки Duracell, оскільки це не подовжить часу їх роботи, і не використовуйте пристрої, які працюють на батарейках в дуже теплих місцях.
  • Не намагайтеся перезаряджати батарейки, які не мають позначення «rechargeable» («акумуляторні»).
  • Деякі використані батарейки і батарейки, що піддаються впливу екстремально високої температури, можуть протікати. Ззовні батарейки може почати утворюватися кристалічна структура.

Переробка батарейок із іншими хімікатами

Літієві акумулятори, іонно-літієві батарейки і повітряно-цинкові батарейки потрібно віддавати на вторинну переробку. Крім «традиційних» акумуляторів АА і ААА, акумулятори, що використовуються в побутових пристроях (наприклад, камери, мобільні телефони, ноутбуки і автоматичні інструменти) потрібно віддавати на вторинну переробку. Зверніть увагу на позначення для вторинної переробки на акумуляторах.

Автомобільні акумулятори, що містять свинець, повинні бути доставлені виключно до центрів управління відходами, де їх можуть повторно використати. Через цінність матеріалів, що використовуються в акумуляторі, багато автосалонів і сервісних центрів куплять у вас вичерпаний акумулятор для повторного використання.

Деякі супермаркети збирають батарейки та електроніку для повторного використання.

Повторна переробка електронних приладів та лужних батарейок

Найпростіший спосіб утилізувати батарейки та електроніку/електронні прилади – здати їх у будь-який магазин, який їх продає. Користувачі також можуть позбутися батарейок, акумуляторів, зарядних пристроїв і зарядних USB пристроїв в мережі збору, яка зазвичай має спеціальні ящики в міських депо, бізнес-центрах, установах і т.д.
*Здавайте батарейки на переробку разом із іншими речами, щоб уникнути додаткових поїздок, які збільшать ваш вуглецевий слід.

Батарейки та електроніка/електронні прилади, що продаються в Європейському Союзі, мають наступні позначення:

Ці символи означають, що батарейки і невеликі побутові електронні прилади підлягають вторинній переробці і їх не можна викидати у смітник.

Гарантія батарейок Duracell

Ми радимо вам таким самим чином здавати в переробку упаковки.
Виконуючи свій обов’язок захищати навколишнє середовище, ми використовуємо в наших упаковках тільки нетоксичне чорнило, а 55% матеріалів, з яких вона складається, можуть бути використані повторно. Пластикова частина на 30% складається з повторно переробленого матеріалу. Оболонка батарейки складається на 40% із повторно переробленої сталі. Таким чином знижується негативний вплив на навколишнє середовище, але зберігається міцність батарейки.

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Дізнайтеся про те, як технологія виготовлення наших довговічних батарейок допомогла нам стати брендом №1 на ринку.

Створені працювати довше

Сучасна технологія перезарядки Duracell дозволяє батарейкам працювати довше з усіма вашими пристроями. Застосо…

Дізнайтеся більше 

Як виготовляються батарейки?

У лужних батарейок довгий і багатий досвід постачання енергією різних побутових пристроїв. Хімічна інженерія р…

Дізнайтеся більше 

Відповідальне використання, догляд та утилізац…

Дізнайтесь, як використовувати батарейки Duracell на повну та як правильно їх утилізувати.

Дізнайтеся більше 

Безпечність літієвих батарейок-пігулок

Чи знаєте ви, що щорічно реєструються сотні випадків проковтування батарейок? В 52% зареєстрованих випад…

Дізнайтеся більше 

Довговічність батарейки Duracell

Вам необхідне надійне і довговічне джерело енергії для ваших пристроїв. Деякі ваші пристрої споживають велику…

Дізнайтеся більше 

Рекомендовані товари

попереднє 

Лужні батарейки Duracell Ultra AA

ПРАЦЮЄ ДО 20 РАЗІВ ДОВШЕ*

*У порівнянні з провідними цинковими батарейками AA, під час тестування з використанням цифрового фотоапарата, який відповідає стандарту IEC 2015 року. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою та способу його використання. (www.iec.ch))

Оберіть кількість 

Батарейки для слухових апаратів – 10

Чуйте кожну мить із нашими довговічними батарейками

Оберіть кількість 

ПОТУЖНІ ЛІТІЄВІ БАТАРЕЙКИ DURACELL 123 3V

Потужні літієві батарейки Duracell 123 дають до 40% більше енергії*

*у порівнянні з мінімальною середньою тривалістю за даними випробування на батарейках CR17345, проведеного IEC. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою чи використання.

Оберіть кількість 
Next