Duralock –
батарейки зберігають заряд до 10 років

ДИВИТИСЯ ВІДЕО 

Більшість батарейок поступово втрачає заряд, навіть якщо ви ними не користуєтеся. Але завдяки особливій технології Duralock нові батарейки можуть зберігати заряд до 10 років у звичайних умовах. Тож батарейки Duracell можуть спокійно лежати в запасі.

Звичайні сольові батарейки містять менше активних інгредієнтів і з часом втрачають заряд, оскільки хімічні реакції відбуваються в них безперервно. На відміну від сольових батарейок, батарейки Duracell містять удвічі більше активних інгредієнтів, що закриті всередині унікальної міцної конструкції. Це запобігає протіканню батарейок і допомагає їм зберігатися набагато довше. Duralock – це ексклюзивна система збереження енергії, яка працює настільки ефективно, що ваші батарейки гарантовано збережуть заряд до 10 років за звичайних умов.

Технологія збереження енергії Duralock

Одна батарейка Duracell у кілька разів ефективніша, ніж сольова батарейка. Крім цього, батарейки Duracell захищені від поступової втрати енергії за допомогою унікальної технології Duralock.

Одна батарейка Duracell із технологією збереження заряду Duralock Power Preserve Technology в кілька разів ефективніша, ніж сольова батарейка. Вона працює набагато довше, тому що її концентрований заряд захищений міцним корпусом. Duracell пропонує широкий асортимент батарейок для електронних приладів щоденного вжитку, що потребують надійного джерела живлення. Для того, щоб знайти батарейку Duracell із технологією Duralock, зверніть увагу на кільце Duralock і дату придатності на упаковках усіх видів батарейок Duracell, у тому числі лужних батарейок Duracell Ultra, лужних батарейок Duracell, акумуляторів, батарейок Duracell для слухових апаратів та спеціальних батарейок. Продукти Duracell із технологією Duralock доступні в магазинах по всій країні. Жодна сольова батарейка не працюватиме так ефективно і так довго, як Duracell.

Подивіться, як це працює

Duracell

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Дізнайтеся про те, як технологія виготовлення наших довговічних батарейок допомогла нам стати брендом №1 на цьому ринку.

Як виготовляються батарейки?

У лужних батарейок довгий і багатий досвід постачання енергією різних побутових пристроїв. Хімічна інженерія р…

Дізнайтеся більше 

Як виготовляються батарейки?

У лужних батарейок довгий і багатий досвід постачання енергією різних побутових пристроїв. Хімічна інженерія р…

Дізнайтеся більше 

Відповідальне використання, догляд та утилізац…

Дізнайтесь, як використовувати батарейки Duracell на повну та як правильно їх утилізувати.

Дізнайтеся більше 

Безпечність літієвих батарейок-пігулок

Чи знаєте ви, що щорічно реєструються сотні випадків проковтування батарейок? В 52% зареєстрованих випад…

Дізнайтеся більше 

Довговічність батарейки Duracell

Вам необхідне надійне і довговічне джерело енергії для ваших пристроїв. Деякі ваші пристрої споживають велику…

Дізнайтеся більше 

Рекомендовані товари

попереднє 

Лужні батарейки Duracell Ultra AA

ПРАЦЮЄ ДО 20 РАЗІВ ДОВШЕ*

*У порівнянні з провідними цинковими батарейками AA, під час тестування з використанням цифрового фотоапарата, який відповідає стандарту IEC 2015 року. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою та способу його використання. (www.iec.ch))

Оберіть кількість 

Лужні батарейки Duracell AA

ПРАЦЮЄ ДО 10 РАЗІВ ДОВШЕ*

*У порівнянні з провідними цинковими батарейками AA, під час тестування з використанням цифрового фотоапарата, який відповідає стандарту IEC 2015 року (www.iec.ch). Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою та способу його використання. (www.iec.ch)

Оберіть кількість 

ЛІТІЄВІ СПЕЦІАЛЬНІ БАТАРЕЙКИ МОНЕТНОГО ТИПУ 2032 3V

Літієві Батарейки монетного типу Duracell 2032 дають до 50% більше енергії*.

*у порівнянні з мінімальною середньою тривалістю за даними випробування на літієвих батарейках-пігулках CR2032, проведеного IEC. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою чи використання.

Оберіть кількість 
Next