High Density Core –
революційна технологія всередині

ДИВИТИСЯ ВІДЕО 

Батарейки Duracell Ultra оснащені технологією High Density Core. Завдяки цьому батарейка набуває щільної компактної структури, що дозволяє нам помістити в неї більше енергії. В результаті батарейки Duracell Ultra працюють довше, ніж інші батарейки Duracell.

Вони ефективно зібрані таким чином, щоб створити щільну і компактну структуру ядра підвищеної щільності (High Density Core). В результаті вони отримують значно більше енергії і здатні працювати довше, ніж сольові батарейки.

Ядро підвищеної щільності означає більше енергії

Батарейки Duracell із технологією High Density Core дають вам більше енергії, тому що містять більше активних інгредієнтів.
Їхня вага говорить сама за себе.

Батарейки Duracell із Ядром підвищеної щільності важчі за звичайні батарейки. Вам буде просто відчути їхню вагу у руці. Ви також можете провести експеримент, що підтвердить їхню вищу якість. Візьміть склянку та наповніть її водою. Киньте в склянку звичайну батарейку та батарейку Duracell Ultra. Батарейка Duracell Ultra важка, тож вона тоне. Інша батарейка плаває, оскільки має всередині простір, наповений повітрям. Що це означає? Більша вага означає більшу кількість активних матеріалів, а більше активних матеріалів – це більше енергії. Технологія High Density Core Duracell гарантує великий запас лужної енергії як для пристроїв із високим, так і з низьким споживанням електроенергії, тож ви можете покластися на їх надійність. Пошукайте в своєму магазині батарейки Duracell Ultra і насолоджуйтеся роботою ваших пристроїв без непотрібних збоїв.

Подивіться, як це працює

Ці універсальні лужні батарейки ідеально підходять для надійного живлення повсякденних пристроїв. Завдяки надійності батарейок Duracell Ultra ви можете насолоджуватися роботою своїх пристроїв.

Duracell

СТАТТІ ПО ТЕМІ

Дізнайтеся про те, як технологія виготовлення наших довговічних батарейок допомогла нам стати брендом №1 на ринку.

Як виготовляються батарейки?

У лужних батарейок довгий і багатий досвід постачання енергією різних побутових пристроїв. Хімічна інженерія р…

Дізнайтеся більше 

Як виготовляються батарейки?

У лужних батарейок довгий і багатий досвід постачання енергією різних побутових пристроїв. Хімічна інженерія р…

Дізнайтеся більше 

Відповідальне використання, догляд та утилізац…

Дізнайтесь, як використовувати батарейки Duracell на повну та як правильно їх утилізувати.

Дізнайтеся більше 

Безпечність літієвих батарейок-пігулок

Чи знаєте ви, що щорічно реєструються сотні випадків проковтування батарейок? В 52% зареєстрованих випад…

Дізнайтеся більше 

Рекомендовані товари

попереднє 
Рейтинг продукту  0/5

Лужні батарейки Duracell Ultra AA

ПРАЦЮЄ ДО 20 РАЗІВ ДОВШЕ*

*У порівнянні з провідними цинковими батарейками AA, під час тестування з використанням цифрового фотоапарата, який відповідає стандарту IEC 2015 року. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою та способу його використання. (www.iec.ch))

Оберіть кількість 
Рейтинг продукту  0/5

Лужні батарейки Duracell Ultra AAA

НАША НАЙБІЛЬШ ДОВГОТРИВАЛА БАТАРЕЙКА*

*Найбільш довготривала лужна батарейка AAA від ТМ Duracell відповідно до тестів, що відповідають стандарту IEC AAA 2015 року. Результати можуть відрізнятися залежно від пристрою або способу його використання

Оберіть кількість 
Рейтинг продукту  0/5

Високошвидкісний зарядний пристрій Hi-Speed Expert

До 4 годин використання після лише 5 хвилин підзарядки*

*При заряджанні двох батарейок АА. Результати можуть відрізнятися в залежності від типу пристрою та інтенсивності використання

Next