Часті питання

Маєте питання? Оберіть категорію та отримайте відповіді на найбільш поширені запитання.

Duracell

ЗБЕРІГАННЯ

Show / hide

Як потрібно утилізовувати батарейки?

Всі акумулятори підлягають повторній переробці. Інші батарейки також можуть і повинні бути перероблені. Зверніться до розділу “Догляд та утилізація”, щоб дізнатись усі деталі цієї теми.

Show / hide

Чи потрібно зберігати батарейки у холодильнику чи морозильній камері?

Ми рекомендуємо зберігати батарейки в сухому приміщенні при кімнатній температурі. Екстремальна спека або сильний холод можуть зменшити період роботи батарейок. Тому краще не залишати пристрої з батарейками в дуже теплих місцях. Не рекомендується залишати їх і на холоді.

Show / hide

Чи потрібно виймати акумулятори з мого пристрою, якщо я не буду використовувати його деякий час?

Так. Якщо ви не збираєтеся користуватися пристроєм протягом декількох місяців, краще вийняти з нього батарейки.

Show / hide

Як прибрати після витоку батарейки?

Дотримуйтесь цих порад для прибирання після витоку батарейки: Працюйте у добре провітрюваному приміщенні. Вдягніть побутові рукавички та окуляри. За допомогою зубної щітки або ватного тампона приберіть витік батарейки з електричних контактів. Перш ніж спробувати нову батарейку, переконайтеся, що пристрій повністю сухий. Щоб запобігти майбутнім проблемам, дотримуйтесь такої практики:
Не поєднуйте різні бренди батарейок в одному пристрої.
Видаліть батарейки з пристроїв, що зберігаються.
Щоб очистити будь-які витоки наступних типів батарейок, лужних, NiCAD та NiMH батарейок, використовуйте одну столову ложку борної кислоти на 4 літри води або суміш рівної кількості розведеного оцту або лимонного соку з водою (співвідношення 50/50).

Show / hide

Як батарейки Duracell впливають на навколишнє середовище?

У 1993 році ми добровільно відмовилися від використання доданої ртуті в наших батарейках. “Наші лужні батарейки складаються, в основному, зі звичайних матеріалів – сталі, цинку та марганцю – і не становлять небезпеки для здоров’я чи навколишнього середовища при звичайному використанні або утилізації. Більше того, ми йдемо зеленим шляхом усунення розкривних плівок ПВХ та заміни їх на картки з високим вмістом волокна та блістерами RPET (Recycled PET). Це комплексне стабільне рішення для упаковки та одна з найкращих альтернатив ПВХ, що доступні сьогодні. Будучи провідним світовим виробником високопродуктивних лужних батарейок, ми визнаємо нашу відповідальність за захист навколишнього середовища. Ми прагнемо розробляти, виробляти та розповсюджувати батарейки таким чином, щоб мінімізувати вплив на навколишнє середовище. Ми також беремо участь у програмі Call2Recycle, щоб забезпечити безпечну та правильну переробку або утилізацію батарейок”.

Show / hide

Чи впливає температура на батарейки?

Ми рекомендуємо зберігати батарейки в сухому приміщенні при кімнатній температурі. Екстремальна спека або сильний холод можуть зменшити період роботи батарейок. Тому краще не залишати пристрої з батарейками в дуже теплих місцях. Не рекомендується залишати їх і на холоді.

Show / hide

Що робити в разі протікання батарейок у пристрій?

Незважаючи на те, що більшість хімічних компонентів батарейок не є небезпечними для шкіри, з ними слід поводитися так само, як і з іншими хімічними речовинами. Обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки, якщо доводиться стикатися з хімічними елементами батарейки. Уникайте потрапляння хімічних речовин в очі і стежте, щоб вони не потрапили в організм. Якщо це станеться, негайно зверніться до лікаря.

Show / hide

Коли потрібно видалити батарейки з мого пристрою?

Потрібно видалити батарейки з пристрою в таких випадках:

-Приладом не планують користуватися протягом декількох місяців
-Батарейки розряджені (щоб уникнути пошкодження приладу від протікання батарейок)
-Пристрій живиться від побутової електромережі (змінного струму)

Duracell Duracell

Зв'яжіться з нами

Не знайшли відповідь? Напишіть нам повідомлення та отримайте відповідь протягом 48 годин.

Зв'яжіться з нами