Часті питання

Маєте питання? Оберіть категорію та отримайте відповіді на найбільш поширені запитання.

Duracell

БЕЗПЕКА

Show / hide

В ЯКИХ ПРИСТРОЯХ НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ВИКОРИСТОВУВАТИ АКУМУЛЯТОРИ?

Акумулятори можна використовувати абсолютно у всіх пристроях, в яких зазвичай встановлюються лужні батарейки, якщо виробником пристрою не передбачено інше. Використання акумуляторів, бренд яких відрізняється від бренду пристрою, в якому вони встановлені, не має жодного шкідливого впливу.

Show / hide

ЧИ МОЖНА ПЕРЕЗАРЯДЖАТИ ЛУЖНІ БАТАРЕЙКИ?

Перезаряджати слід тільки ті батарейки, на яких є спеціальна позначка «акумулятор». Будь-яка спроба перезарядити батарейку, що не придатна до перезарядки, може привести до її розриву або протікання. Ми рекомендуємо використовувати NiMH акумулятори Duracell. При використанні цих батарейок спільно з нашими різними зарядними пристроями, їх можна перезаряджати сотні разів.

Show / hide

Чи варто підпалювати батарейку?

НІКОЛИ не запалюйте батарейки і не кидайте їх у вогонь – можливий вибух або розрив батарейок, які можуть створити загрозу безпеці.

Show / hide

Моя дитина любить гратися з батарейками. Це нормально?

Маленьким дітям не можна гратися з батарейками. Батарейки призначені для забезпечення енергією пристроїв, їх не можна використовувати як іграшки. Пам’ятайте про те, що хоча батарейки – дуже поширені пристрої, вони генерують енергію шляхом потужних хімічних реакцій. Їх не можна розбирати, ними не можна зловживати та неправильно їх експлуатувати, чи використовувати як іграшки. Незважаючи на те, що більшість хімічних компонентів батарейок не є небезпечними для шкіри, з ними слід поводитися так само, як і з іншими хімікатами. Обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки, якщо доводиться стикатися з хімічними елементами батарейки. Уникайте потрапляння хімічних речовин в очі і стежте, щоб вони не потрапили в організм. Якщо це станеться, негайно зверніться до лікаря. У цілях безпеки діти повинні користуватися батарейками тільки під наглядом дорослих.

Show / hide

На моїх батарейках є китайські літери. Що це означає?

Символи вказують на те, що батарейки не містять ртуті.

Show / hide

Як визначити полярність (+ та -)?

Вставте батарейки, відповідно до інструкції вашого пристрою, переконавшись, що клеми + (плюс) і – (мінус) розташовані правильно. УВАГА: Деякі пристрої, в яких використовуються три і більше батарейок, можуть працювати, навіть якщо одна батарейка встановлена неправильно; це може призвести до протікання або розриву батарейки та пошкодження пристрою.

Show / hide

Чи можна заряджати акумулятори інших брендів у зарядному пристрої Duracell?

Так, зарядні пристрої Duracell здатні заряджати акумулятори NiMH АА або ААА інших брендів. Однак Duracell не може гарантувати якість, безпеку або продуктивність батарейок інших марок, тому рекомендує використовувати акумулятори Duracell.

Show / hide

Чи потрібно чистити відсік для батарейок?

Для того, щоб продуктивність батарейок залишалася високою, відділення для батарейок і поверхню контактів слід підтримувати в чистоті, протираючи їх чистим ластиком або тканиною при заміні батарейок.

Show / hide

Батарейка нагрілася в моїй кишені. Це нормально?

Ні, поки батарейки не використовуються, вони не повинні нагріватися. На упаковці батарейок ми друкуємо попередження для покупців не носити і не зберігати батарейки без упаковки в кишені або сумці. При контакті з металевими предметами може закоротити контакт, що призведе до витоку або розриву батарейки та може спричинити травму.

Show / hide

Чи можна розбирати батарейку?

Ні. Ні в якому разі не намагайтеся розібрати батарейки. Компоненти розібраної батарейки, в разі контакту з ними, можуть заподіяти травми або стати причиною пожежі.

Show / hide

Чи міститься у батарейках ртуть?

Ні, у всіх версіях батарейок Duracell немає ртуті. Ми пишаємось тим, що в 1993 році ми добровільно припинили використання ртуті у наших батареях загального призначення (AAA, AA, C, D, та 9V). Наші лужні батарейки виготовляються в основному зі звичайних металів, сталі, цинку та марганцю і не становлять небезпеки для здоров’я або навколишнього середовища, якщо вони використовуються та утилізуються належним чином. Всі батарейки для слухових апаратів не містять ртуть з січня 2011 року, відповідно до Акту про батарейки та акумулятори, що містять ртуть (США).

Show / hide

Що робити в разі протікання батарейок у пристрій?

Незважаючи на те, що більшість хімічних компонентів батарейок не є небезпечними для шкіри, з ними слід поводитися так само, як і з іншими хімічними речовинами. Обов’язково дотримуйтесь заходів безпеки, якщо доводиться стикатися з хімічними елементами батарейки. Уникайте потрапляння хімічних речовин в очі і стежте, щоб вони не потрапили в організм. Якщо це трапиться, негайно зверніться до лікаря.

Show / hide

Чи нормально для акумуляторів Duracell NiMH нагріватися під час зарядки?

Так, акумулятори і зарядний пристрій можуть нагріватися під час зарядки, – це нормально.

Show / hide

Моя батарейка намокла і на ній з’явилася біла порошкоподібна речовина. Що мені робити?

У разі малоймовірної події, коли батарейка мокра або покрита білою порошкоподібною речовиною, обмежте контакт з батарейкою. Контактуйте з батарейкою тільки для правильного видалення та утилізації і негайно промийте будь-які відкриті поверхні тіла та одяг милом та водою. Якщо стався контакт із очима, негайно промийте очі проточною водою протягом щонайменше 15 хвилин, а потім негайно зверніться за медичною допомогою.

Duracell Duracell

Зв'яжіться з нами

Не знайшли відповідь? Напишіть нам повідомлення та отримайте відповідь протягом 48 годин.

Зв'яжіться з нами