ВАКАНСІЇ
В DURACELL

ЧОМУ DURACELL?

Duracell є світовим лідером в області батарейок для споживачів із найбільшою часткою на ринку і лідируючим виробником високопродуктивних лужних батарейок.

Why Duracell?

В середньому щосекунди продається близько 63 продуктів Duracell

Why Duracell?

№1 у всьому світі. Заєць Duracell і батарейка «Copper Top» – це «синоніми» батарейок

Why Duracell?

Duracell – це марка №1 на ринку батарейок, яку рекомендують найбільші світові виробники пристроїв

Duracell Duracell

DURACELL

Сила Duracell

Duracell – постійна частина групи Berkshire Hathaway – це динамічна багатокультурна компанія, яка цінує чесність, відповідальність і готовність до дії. Саме цей підхід дозволяє нам бути світовим лідером батарейок для споживачів.

Сила наших працівників (Чемпіони Duracell)

Наші працівники прагнуть того, щоб Duracell був першим вибором споживачів у своїй сфері, і завжди забезпечують нашим партнерам довгострокову якість та успіх.

Сила новаторського підходу

Компанія Duracell постійно концентрується на нововведеннях, розробляючи більш компактні, потужні, ефективні і довговічні батарейки, ніж у конкурентів.

The New Duracell

Berkshire Hathaway

Найбільш шановний лідер

Berkshire Hathaway – це міжнародна компанія з капіталом у 182 мільярди доларів, головний офіс якої знаходиться в місті Омаха, штат Небраска (США). Її головою ради директорів є харизматичний Уоррен Баффет. Згідно з рейтингом журналу Fortune Magazine, компанія Berkshire Hathaway займає 4 місце серед найбільших і 3 місце серед найбільш шанованих компаній у всьому світі.

Довгострокова стратегія

Компанія Berkshire дотримується довгострокової стратегії ведення бізнесу, тому вона інвестує в компанії і людей, які зможуть зіграти значну роль у своїй сфері. Таким чином, вона створила групу компаній і марок, які процвітають у своїй області, в тому числі Duracell.

Berkshire Hathaway